JD a VD s.r.o.


Přejdi na obsah

E-shop

E -shop s feritovými jádry, kostrami a dalším zbožím potřebnými pro cívky, trafa nebo odrušení.
Máme skladem feritové hrníčky, závitová jádra, dvouotvorová jádra, E-jádra, RM-jádra, ETD jádra, X-jádra, EC jádra, EF-jádra, I-jádra, U-jádra, feritové tyčky, feritové trubičky, toroidy a další tvary z různých materiálů i železoprachové. Některé specialty jsme schopni zajistit na objednávku i v kusovém množství (jak ale co).
Samozřejmostí jsou i kostřičky, spony, patice a další bižuterie.

D
ále je u nás možno zakoupit termistory, tepelné pojistky a izolační materiály na proklady.
Jak soplňkový sortiment vedeme běžné elektronické součástky.
Cena přepravy je orientační. Nelze jedoduše stanovit hmotnost zásilky a tím i přepravní ceny, protože podstatnou část našich zásilek tvoří obalový materiál.
U zásilek do 100Kč někdy účtujeme 10Kč manipulační poplatek (prostě ty pytlíky, probaly, krabičky, ... nedokáži v tak malé zásilce rozpustit do jednotlivých položek).
Počty dostupných kusů jsou informativní. I když se snažíme počty průběžně udržovat, tak jednak probíhá aktualizace cca jen jednou týdně a jednak se občas něco při balení, přenášení rozbije a ne vždy se to zanese do skladové databáze.

VSTUP DO E-SHOPU

Obchodní podmínky:

Zboží většinou expedujeme do týdne po obdržení objednávky. Po předchozí dohodě lze zboží vyzvednout přímo v sídle firmy.
Objednané zboží odesíláme na dobírku nebo firmám na fakturu. U profláknutých neplatičů, neodebíračů dobírek atp. požadujeme úhradu předem.
Způsoby dopravy a expediční ceny naleznete při vyplňování objednávky. Doporučujeme, zvláště u objemnějších zásilek, dopravné PPL. Zásilky o hmotnosti více jak 5kg posíláme výhradně PPLkem. Vyjímečně používáme služby České pošty (u velmi malých zásilek) nebo kurýrní služby Českých drah.
Pro Zákazníka ze Slovenska, Německa, Polska, Maďarska, Rakouska, Rumunska - Zboží Vám odesíláme přes Zásilkovnu a pak Vaší státně příslušnou poštu nebo kurýrem. Platba v národní měně při převzetí zásilky.
Oprávněné reklamace vyřizujeme zpravidla výměnou, popř. vrácením peněz. Poškozené ferity a kostry nám zpět nezasílejte, stačí zaslat kvalitní fotografii poškozeného zboží, z které bude patrné, co a jak se poškodilo. Pokud bude poškozený balík přepravcem, sepište s ním prosím záznam o poškození zásilky.OBALY
Vzhledem k tomu, že výroba plastových platíček používaných především na transport a uložení hrníčkových jader, ale i jiných středně velkých feritů je při menší potřebě poměrně drahá, rozhodli jsem se tyto obaly zálohovat cenou 5Kč/platíčko. Záloha není vázána na konkrétní obal, takže vykupujeme v této ceně i námi nezálohované obaly.
Dopravu zajišťujeme až od 100ks a to vlastním svozem.
(vyhrazujeme si v budoucnu některá plata odmítnout z důvodu nadbytku - neplatí pro již námi zálohované obaly)
Platba bude odeslána na váš účet nebo adresu do 14 dnů po obdržení zásilky nebo dobropisována při další dodávce.
Vykupujeme jen nepoškozené plastové obaly od výrobku Pramet a Iskra.
Máme zájem i o polystyrénové obaly firem EPCOS a Ferroxcube, ale potřeba je občasná. Proto nás před odesláním kontaktujte, zda je momentálně potřebujeme. Tyto plata nezálohujeme a vykupujeme v ceně 1Kč/plato nebo podle dohody.

Pro zákazníky, kteří u nás nakupují pro potřeby základního vzdělávání mládeže (základní a střední školy, zájmové kroužky, tábory, atp.) mají možnost získat slevu 5-20%. Slevy nelze kombinovat.
Pro majitelé kamenných obchodů, kteřé objednávají u nás zboží pro další prodej nabízíme velkoobchodní ceny i pro kusové objednávky (po podepsání smlouvy).
Slevu 2-5% mají zákazníci z Horních Počernic a jejich spřátelených obcí - Bořetice u Hustopečí, Mions (Francie) a Brunsbüttel (Německo).

Od 1.3.2017 nelze u nás platit hotově. Důvodem je, že z provozních důvodů neprovozujeme EET. Osobní odběr je možný jen po platbě předem nebo vyjímečně po dohodě i po odebrání zboží. Důvodem je to, že nechceme dostat likvidační pokutu za třeba ukradenou poučovací cedulku nebo že někdo nenajde informaci na našem webu. Jinak technicky nemáme s tím problém.

Zásilky od nás si můžete vyzvednout v mnoha pobočkách Zásilkovny v Čechách (za 80Kč za dobírku) nebo na Slovensku (cca za 5€). Volbu pobočky Zásilkovny vyberte přímo v e-shopu. Pokud tam neučiníte, určíme ji my a to nemusí být zrovna ta, která je pro Vás nejvýhodnější (koukneme se na mapu a co je nejblíže k Vaší adrese, tu zvolíme).
Možnost zaslání přes Zásilkovnu je kromě Slovenska i po Rakousku, Německu, Maďarsku, Polsku, Rumunsku a dalších zemích, které postupně tato firma má v nabídce.

Blížší info na


Domů | Dokumenty | Trocha teorie | Historie | E-shop | Kontakt | Odkazy | Do Polakow | Poptavka | Mapování stránky


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku