Kategorie

Nejprodávanější produkty

Prodej feritových jader a eln. součástek

Naše firma se zabývá prodejem feritových jader a příslušenství k nim. E- shop postupně doplňujeme. Že něco nenajdete neznamená, že to nemáme nebo nemůžeme zajistit. Napište nám...

E-shop odesílá po uspěšném zadání objednávky včetně adresy potvrzující e-mail. Pokud se tak nestane, je něco špatně. Nejčastěji je to nevyplněná adresa nebo neukončená objednávka. 
Pokud i přesto nepřijde potvrzení, tak nám zavolejte na 608467326 nebo pošlete e-mail na info(zavináč)ferity.cz - místo (zavináč) dejte @.

01.03.2017 - Od tohoto data se nedá zaplatit u nás v hotovosti ani kartou. Důvodem je absence EET v naší firmě a nebudeme si jej z principu pořizovat. (Nemáme čas kontrolovat, jestli byly platby včas správně a jen jednou zaevidovány, jestli nám někdo neukradl poučovací ceduli, jestli někdo neposlal "omylem" na naše konto jiné platby, atp.)

Nevyzvednuté a nezaplacené nákupy budou tímto dnem převedeny na platbu předem.

Při osobním odběru dostanete od nás fakturu k platbě převodem a až po jejím zaplacení obdržíte zboží (osvědčených zákazníků se to netýká, ti dostanou zboží ihned a zaplatí převodem až potom).

1.9.2015 - E-shop v novém a přehlednějším rozhraní
, vylepšené řazení produktů na stránce, filtrování zboží, optimalizován pro vyhledávání a zobrazení v mobilních telefonech a tabletech. (běží v testovacím režimu, pro návrhy a nápady pro vylepšení neváhejte kontaktovat správce eshopu)

18.9.2013 - Možnost doručování po Praze prostřednictvím Kurýr-Praha za výhodnou cenu

15.9.2013 - spuštěn nový e-shop.

Autorem současného e-shopu je firma sw4all.cz


1.9.2013 - Zasíláme i do Maďarska a Rumunska přes Zásilkovnu za cenu místního kurýra. Nicméně maďarsky ani rumunsky neumíme.

1.5.2013 - Další exportní zemí je Polsko. I tam dodáváme prostřednictvím polské pošty. Navíc je možná osobní komunikace v polštině.

1.9.2012 - zasíláme za místní poplatky do Rakouska. Písemná komunikace v němčině je možná.

25.6.2012 je možno zboží od nás přebírat v široké síti Zásilkoven v Čechách i na Slovensku

1.2. 2012 dodáváme za místní poštovní poplatky i do Německa. Komunikace jen v písemné formě.

1.11.2012 Zásilky do celého světa zasíláme přes DHL. Ale ty ceny....

1.10.2010 Zasíláme po české republice přes PPL. Zasílání přes českou poštu se snažíme co nejvíce omezit z důvodu vysokých nákladů na podání na poště (hodinové fronty) a v neposlední řadě i nekvalitním doručováním (s balíky hází)

Nezobrazuje se Vám náš eshop korektně?
Eshop je stavěn na novém jádru a podporuje pouze nové a aktualizované webové prohlížeče.