Preambule: Slušní a rozumní lidé se dohodnou, pro ostatní musí být zákony.

Obchodní podmínky v html

Pro zjednodušení, jak to u nás chodí:

Vy si objednáte zboží, zvolíte si druh dopravy. Normálně je u nás platba při převzetí zboží. Za tím účelem nám sdělite, kam zboží chcete poslat. Vaše adresa nám slouží pouze pro to, abychom Vám měli zboží kam poslat. Neposíláme žádné nabídky, adresy neprodáváme. Vaši adresu uschováváme jen za tímto účelem v účetním systému a v e-shopu, abychom Vám usnadnili případnou příští objednávku. Adresy nedáváme třetím osobám (kromě dopravcům).

Ceny v našem e-shopu jsou včetně DPH a není-li uvedeno jinak, jsou za měrnou jednotku (kus, pár, ...)

Když si objednáte nesmyslnou kombinaci nebo množství atp., tak Vás budeme kontaktovat a dohodneme se, co a jak dál. Zboží se budeme k Vám snažit dopravit co nejrozumnějším způsobem. Když to bude objednávka za pár drobných, tak nebudeme trvat slepě na dobírce a i dopravní náklady trochu umravníme. Na druhou stranu očekáváme, že si v e-shopu sami vyberete vhodný způsob dopravy. Opravdu není možné poslat např. 3kg toroid v obálce jako doporučený dopis, nebo balík na Slovensko za cenu po ČR.

Pokud Vám nevyhovuje platba při převzetí, zavolejte a uděláme platbu předem nebo i převodem po obdržení zásilky (pokud nemáte u nás vroubek nebo nejste na jiné "černé listině"). Platbu převodem očekáváme do 14 dnů ode dne fakturace, jinak nebudeme na Vás příště už tak hodní.

Když zjistíte po převzetí, že Vám došlo zboží poškozené, pošlete neprodleně fotku vady a my Vám zpravidla pošleme zboží znovu nebo vrátíme vám příslušné peníze. Přepravní služby se nechovají k našemu zboží ohleduplně, jak by bylo potřeba. Ale co s tím naděláme :-(

Pokud zjistíte, že jste si objednali špatně, zboží pořádně zabalte a pošlete ihned zpět, cenu nepoškozeného zboží Vám vrátíme. Ihned neznamená za měsíc, ale cca do týdne. Nejsme půjčovna!

Pokud jsme Vám poslali něco špatně my, tak nás prosím o tom vyrozuměte. Zboží si stáhneme na naše náklady zpět (vás prosíme jen o slušné zabalení) nebo Vám je věnujeme. Pošleme zboží nové nebo vrátíme peníze a za případné zabalení se Vám nějak budeme revanžovat.

Pro ty, co nedokáží naše zvyklosti lidsky pochopit a chtějí to podle zákona, nechť si si tedy stáhnou výše uvedené 8 stránkové obchodní podmínky, které jsou podle litery zákona, ale stejně jim nikdo neporozumí.